IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Niedziela 21 lipca 2024

Szukaj w książkach

Wszystkie książki...

Książki

365 dni z kochanym maleństwem

365 dni z kochanym maleństwemSheila Ellison i Susan Ferdinandi

Wydawnictwo W.A.B.

W formie poradnika, złożonego z krótkich i dowcipnych tekstów, autorki podsuwają pomysły zabaw i zajęć na każdy dzień roku. Podpowiadają jak twórczo spędzać czas z dzieckiem i jak wprowadzać je w świat. Piszą jak przekazywać maleństwu miłość i jak rozpoznać jego uczucia. Przedstawiają wspaniałe pomysły zabaw dla całej rodziny, wraz z dziadkami, ciotkami, starszym rodzeństwem i przyjaciółmi. Dzięki nim dziecko wchodzi w świat muzyki, sztuki, uczy się obcować z przyrodą i zwierzętami. Książka pomaga również radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, kiedy trzeba pokonać własne problemy, zmęczenie, chorobę. Ostatni rozdział zawiera przepisy kulinarne uzgodnione z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie.

365 dni z kochanym maleństwem jest książką, która bawi, uczy i uświadamia, jak ważny jest nasz udział w rozwoju osobowości dziecka. Wkrótce nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukażą się kolejne poradniki z tej serii: 365 dni twórczej zabawy oraz 365 dni ze wspaniałymi dzieciakami.

Sheila Ellison ukończyła psychologię na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Jest pomysłodawczynią i autorką niezwykle popularnych poradników dla rodziców z serii 365... Matka czwórki dzieci.

Susan Ferdinandi Dyrektorka szkoły i nauczycielka w Benicii w Kalifornii. Studiowała sztuki plastyczne na Uniwersytecie Minnesoty, jest członkiem Narodowego Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji Małych Dzieci. Matka dwójki dzieci.

<< powrót

Wszystkie książki...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl