IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Czwartek 25 lipca 2024

Szukaj w książkach

Wszystkie książki...

Książki

Jak przetrwać w małżeństwie

Jak przetrwać w małżeństwieAndrzej Samson

Wydawnictwo Twój Styl

Satysfakcji z małżeństwa nie powinnyśmy traktować jako daru kapryśnego losu, lecz jako owoc przemyślanego, wytrwałego wysiłku.

Książka jest nie tylko analizą zagadnień dotyczących problematyki małżeńskiej, ale także odpowiedzią na dręczące wiele par pytania o to jak budować i jak osiągnąć małżeńskie szczęście.

Pozycja ta przeznaczona jest zarówno dla par młodych, jak i dla tych, które mają już za sobą lata stażu małżeńskiego. Czytelnik znajdzie tu praktyczne rozwiązania istotnych życiowych problemów i odpowiedzi na wiele pytań, miedzy innymi: Jak się kłócić i godzić? Jak się cieszyć z narodzin dziecka? Jak unikać zdrady małżeńskiej? Jak być w dojrzałym związku młodą para?

W sposób przystępny i zajmujący autor dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym oraz głęboką wiedzą na temat dylematów małżeńskich, sposobów nawiązywania współpracy, ujawnia także przyczyny porażek małżeńskich i wskazuje sposoby ich uniknięcia. Uczy partnerstwa dojrzałego i satysfakcjonującego.

Książka jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby nie tylko lepiej rozumieć i mądrzej kochać małżonka, ale i być przez niego kochanym i rozumianym.

Andrzej Samson to uznany w Polsce autorytet w dziedzinie terapii. Zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych jak i dzieci. Specjalizuje się w psychoterapii rodzin. Z uwagi na swoje bogate doświadczenie zawodowe i skuteczność jego działań jako osoby pomagającej innym, jest często zapraszany przez media do udziału w dyskusjach jako ekspert od ludzkiej psychiki.

<< powrót

Wszystkie książki...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl