IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Środa 8 grudnia 2021

Szukaj w portalu

Wszystkie strony...

"3xE" Akcja jubileuszowa (2011)
Prace konkursowe

U mnie to już chyba 4 lata...

U mnie to już chyba 4 lata... w 2007 logowałam się pierwszy raz... Szukalam w sieci właściwie pomocy psychologa. Na tą chwilę nie pamiętam czy chodziło o kontakt czy pomoc wirtualną... Tak czy inaczej jedną ze stron był psychotekst...

Najpierw poczytałam a później sama napisałam. Na początku chodziło o DDA i alkohol w rodzinie oraz napady lękowe. Jednocześnie był to początek związku z K, który chyba wielu z Was pamięta... Chodziłam wtedy do szkoły i na praktyki... Między czasie pojawialy się konflikty z rodzicami i akcje typu awantury.
Teraz sobie myślę, że wiele osób miało tu do mnie cierpliwość wtedy He?, ewcia smerfetka, limonka... i każdy po trochu pisał coś, co mi pomagało podejmować decyzje poza emocjami...

Oj zmieniłam się od tamtego czasu. Ze związku z K wyciągnęłam bardzo wiele wniosków i wiele zmian we mnie zaszło... dzięki temu chyba umiałam stworzyć normalny związek.
Stałam się pewniejsza siebie chyba i jakoś poczucie wlasnej wartosci mi się poprawiło, choć nie jest idealne...
Była też terapia... tam inaczej spojrzałam na chorobę taty.

Wyprowadziłam się z domu, co dało mi większy komfort psychiczny...
wiele przemyslałam i odległość między nami pozwoliła mi jakoś zrozumieć to, co tam się dzieje. Teraz muszę tam wrócić, ale mam nadzieję, że moja wyprowadzka trochę nas wszystkich zmieniła i pozwoli również rodzinie inaczej mnie postrzegać. I na szczęści wracam z moim Ł;-]
Wiem, że sielanki nie będzie, ale ja jestem twardsza o wiele bardziej.

Dzięki psychotekstowi poznałam znajomych, z którymi przeszłam na kontakty rzeczywiste, albo telefoniczne z uwagi na odległość.
Sansewieria potrafi tak, że jest daleko bardzo a działa postami jakby była obok. Taka dobra ciocia, co nie ocenia a jak skrytykuje, to bezboleśnie i skutecznie. Czasem się zdrowa krytyka każdemu należy ? zimny kubeł wody. Z upływem czasu się okazało, że Bianka mieszka dwa piętra niej ode mnie, w tym samym bloku;-].
Gdyby nie psychotekst, nie mogłabym porozmawiać z ludźmi o innym podejściu niż tym, jakie było u mnie w domu, nie znalazłabym zrozumienia, wsparcia i cierpliwości wobec tego, co się działo.

Ł mówi, że powinnam iść na detoks od psychotekstu;-p.

W każdej gorszej chwili przez ten okres mogłam tutaj być i zawsze ktos mi pomógł, nawet w nocy bywało często. Tego nie miałam w realu... Ja się bardzo cieszę, że tutaj trafiłam.

Kasiorek43

Program dofinansowany przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

<< powrót

Wszystkie strony...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2021 Psychotekst.pl