IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Czwartek 25 lipca 2024

Szukaj w książkach

Wszystkie książki...

Książki

SIŁA KOBIECOŚCI

SIŁA KOBIECOŚCIMajewska-Opiełka Iwona

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
www.gwp.pl

ISBN 978-83-7489-329-9
Data wydania 2011
Vat 5%
Wydanie I
Okładka broszurowa ze skrzydełkami
Format A5
EAN 978-83-7489-329-9

"Nie trzeba być feministką, by być szczęśliwą kobietą. Podważam stereotypy, naruszam tabu, namawiam do odkrycia siły kobiecości, która wesprze świat" Iwona Majewska-Opiełka

W książce "Siła kobiecości" Iwona Majewska-Opiełka porusza kwestie nurtujące kobiety od zarania dziejów. Pokazuje, że nie trzeba być radykalną feministką, by być jednocześnie silną i kobiecą. Podkreśla wartość dialogu damsko-męskiego i męsko-damskiego, przy czym nie atakuje ani nie oskarża żadnej ze stron, obiektywnie patrzy na ich argumenty. Rozkłada na czynniki pierwsze naturę kobiet i mężczyzn, ukazuje mechanizmy, które kierują nami na co dzień, a niekoniecznie działają na naszą korzyść. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako psycholog, doradca w zakresie rozwoju osobowości i trener liderów podaje przykłady z życia wzięte i radzi, jak zachowywać się w trudnych sytuacjach. Dotyka każdej dziedziny życia kobiety: poczynając od wspomnień z dzieciństwa, relacji z matką i innymi kobietami, przez związki partnerskie, przyjaźnie, macierzyństwo, a kończąc na chęci rozwoju, kariery zawodowej i odnoszenia sukcesów. Tłumaczy, skąd biorą się w nas nie zawsze pozytywne nastawienia i zachowania, uświadamia, że rozwiązywanie problemu należy zacząć od siebie, i pokazuje, jak to zrobić.

Iwona Majewska-Opiełka - jest psychologiem, mówcą motywacyjnym, doradcą w zakresie rozwoju osobowości i trenerem liderów. Kilkanaście lat spędziła w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie pogłębiała swoją wiedzę w zakresie wspierania rozwoju firm i ludzi. Założycielka i główna postać Akademii Skutecznego Działania, oferującej unikatowy program szkoleń. Często bywa prelegentką na konferencjach, seminariach i sympozjach. Przetłumaczyła na język polski amerykański bestseller Stephena R. Covey’a "Siedem nawyków skutecznego działania". Jest także autorką wielu książek z dziedziny samodoskonalenia, takich jak: "Akademia sukcesu", "Umysł lidera", "Czas kobiet", "Sukces firmy", "Droga do siebie" oraz "Ku doskonałości".

<< powrót

Wszystkie książki...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl