IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Niedziela 19 maja 2024

Szukaj w książkach

Wszystkie książki...

Książki

Przekonania - ścieżki do zdrowia i dobrobycia

Przekonania - ścieżki do zdrowia i dobrobyciaRobert Dilts, Suzi Smith, Tim Hallbom

Wydawnictwo Metamorfoza
www.metamorfoza.pl

"Przekonania" to rewolucyjna książka opisująca najnowocześniejsze techniki błyskawicznej i efektywnej metody identyfikowania i przemodelowywania ograniczających przekonań.

Jest to unikalny podręcznik uczący potężnych procesów zmiany. Pokazuje JAK identyfikować i zmieniać przekonania, prezentując dosłowne zapisy pracy indywidualnej, która miała miejsce podczas warsztatów. Procesy te obejmują Ponowne wdrukowanie, Integrację konfliktu, Strategie przekonań/rzeczywistości, Wizualizację i Identyfikację kryteriów. Dzięki tym właśnie umiejętnościom każdy może doświadczyć potężnych zmian osobistych.

  • Zmień przekonania podtrzymujące niezdrowe nawyki, jak palenie, przejadanie się, używanie szkodliwych substancji, takich jak narkotyki;
  • Zmień procesy myślowe, które tworzą fobie czy nieracjonalne lęki;
  • Przeucz swój system nerwowy tak, by pozbył się alergii i optymalnie dawał sobie radę z rakiem, AIDS czy innymi chorobami;
  • Naucz się strategii, które przekształcą "niezdrowe" przekonania w ścieżki do dobrobycia służące długiemu, harmonijnemu, zdrowemu życiu.
  • Naucz się wspierać i prowadzić w tych działaniach innych

NLP nie zastępuje innych sposobów leczenia. Przeciwnie, współdziała z nimi, czyniąc je o wiele bardziej skutecznymi. Wiele schorzeń ma po kilka przyczyn. "Jeśli zajmujesz się jedną przyczyną, możesz nie zająć się całością problememu" mawia Dilts. Czy wybierzesz medycynę zachodnią, holistyczną, chińską, homeopatię czy jakikolwiek inny system, NLP może pomóc ci uzyskać lepsze rezultaty, lepiej wpłynąć na całe twoje zdrowie i osobę.

Dobrobycie = zdrowie, dobre samopoczucie, szczęście i powodzenie.

<< powrót

Wszystkie książki...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl