IT-SELF Małgorzata Osipczuk, www.it-self.pl, www.terapia-par-wroclaw.com
Forum Reklama Kontakt

Portal Pomocy Psychologicznej

Piątek 19 lipca 2024

Szukaj w książkach

Wszystkie książki...

Książki

I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE. Jak zbudować związek idealny?

I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE. Jak zbudować związek idealny?Willard F. Harley jr

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
www.gwp.pl

ISBN 978-83-7489-556-9
Rok wydania 2014
Wydanie I
Okładka miękka ze skrzydełkami
Liczba stron 296
Format 120x195
EAN 9788374895569
Przekład Agata Błaż
Książka, która pomogła milionom par na świecie, nareszcie w Polsce!
  • Poznaj proste metody na problemy w związku.
  • Wzmocnij waszą relację.
  • Zbuduj związek odporny na zdrady.
  • Naucz się zaspokajać potrzeby partnera.

Jak zbudować satysfakcjonującą relację? Dlaczego tak wiele małżeństw się rozpada? Co sprawia, że partnerzy decydują się na romans? Czego tak naprawdę potrzebują kobiety i mężczyźni? I czy można utrzymać namiętność nawet w długoletnim związku?

Odpowiedzi na te pytania szuka Willard F. Harley, autor osiemnastu książek na temat związków, psycholog i terapeuta małżeński z ponadtrzydziestoletnim stażem. Przekonuje, że kluczem do udanej relacji jest zrozumienie wzajemnych oczekiwań i skupienie się na potrzebach ukochanej osoby.

Harley podpowiada także, co zrobić, aby podtrzymywać stan zakochania i nie pozwolić rutynie osłabić namiętności. Przekonuje, że jest to możliwe nawet po wielu latach wspólnego życia. Prawdy zawarte w jego książce to prosta recepta na długie i szczęśliwe życie we dwoje.

Willard F. Harley jr to psycholog kliniczny, terapeuta rodzinny i "ekspert od małżeństwa" z ponadtrzydziestoletnim stażem oraz autor osiemnastu książek na temat związków. Jego publikacje od wielu lat są bestsellerami na całym świecie – teraz dostępne dla polskiego czytelnika. I żyli długo i szczęśliwie. Jak zbudować związek idealny? to jego najpopularniejsza książka, która odniosła ogromny sukces: została przetłumaczona na 22 języki i sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Prywatnie Harley jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dorosłych dzieci.

<< powrót

Wszystkie książki...

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2001/2024 Psychotekst.pl